Whatsapp Destek Hattı
Tıkla Mesaj Gönder
Stick Dolum Makineleri

Tüm Ürün Tipleri

MAKİNE TİPLERİ —

Dikey Dolum Makineleri


Dikey Dolum Makinesi Hızlı çalışan çoklu terazili dikey paketleme makinaları ideal bir çözümdür. İstenilen gramajı maksimum hassasiyetle tartan ve en hızlı ürün paketlemesini yapabilen sistemlerdir. Genelde düşük gramajdaki ürünler için kullanılır. 10 ve 14 multihead sistem terazili makineler ile hem gramaj hassasiyeti hem de hız sağlanmış olur. Dakikada 70 adete kadar hız sağlanabilir. En Uygun Fiyatta Dikey Dolum Makinaları Türkiyenin En Uygun Makinaları Doruck Pack 'te

Stick Tip Makineler


Stick tip makineler, üç kenarından yapıştırılmış ambalaj kağıtların içerisine şeker, tuz, baharat, karabiber gibi serbest akışkanlığı olan ürünleri doldurmak için dizayn edilmiştir.Dokunmatik hassas ayarlanabilir ekranı ile gramaj ayarlaması kolaylastırılmıştır. 5 ve 10 kanallı makinelerimiz ile 550 adet/dak hızında üretim yapılabilir. Makineler opsiyonel seçenek olarak tamamen paslanmaz çelikten imal edilir. Makinenin elektronik, mekanik ve tüm sistemlerin tamamı 2 yıl üretici firma garantisindedir. Bu makine ile steril koşullarda beyaz şeker, esmer şeker, tatlandırıcı, tarçın, tuz, karabiber, tüm baharatlar, aromatik meyveli içecekler, kahve, krema, kil maskesi gibi özel her türlü granül dolumu tam otomatik el değmeden yapar.
En Uygun Fiyatta Stick Tip Makinalar Türkiyenin En Uygun Makinaları Doruck Pack 'te.Yatay Dolum Makineleri


Kolonyalı mendil makinalarında 60mm x 60mm, ölçülerinden 150mm x 150mm, ölçülerine kadar mendil üretilebilir. Hem kolonyalı mendil eni, hem de boyu ayarlanabilir. Sıvı dolum ünitesi ile 15 cc’ye kadar sıvı dolumu yapılabilmektedir. Ayrıca ilave edilecek sıvı dolum ünitesi ile iç mendil olmadan sadece sıvı ve jel haldeki ürünler doldurulabilir. Böylece tek kullanımlık şampuan, sıvı sabun gibi ürünlerin de paketlemesi yapılabilir. Hız her ne kadar ambalaj kağıdı ve ölçülere göre değişmekle birlikte dakikada 90 adete kadar çıkmaktadır.
En Uygun Fiyatta Yatay Dolum Makinaları Türkiyenin En Uygun Makinaları Doruck Pack 'te

Kare Tip Dolum Makinaları


Kare Paket Sıvı ve Toz Dolum Makinesi Dört kenarından yapıştırılmış kare sachet tip paket hazırlamak ve bu paketlere, sıvı ürünleri el değmeden yerleştirmek için dizayn edilmiş tam otomatik paketleme makinasıdır. Bu model dolum makinesi ile : Ketçap, mayonez, hardal, zeytinyağı, sıvı sabun, şampuan, su, saç kremi, jel, bakım kremi ve benzeri sıvı ve jel kıvamındaki ürünler ve Krema, kahve,un , toz içecekler, karabiber, pudra, tarçın, hazır çorba, maya, süt tozu, sahlep, hamur kabartma tozu steril oalrak hassas pompalar aracılığı ile paketlenebilir. 2-3-4 ve 8 kanallı makineler ile 240 adet/dak hızında sıvı ve toz ürün dolumu yapılabilir.